OPERASYONEL KİRALAMA NEDİR?

Opsiyonel Kiralama Nedir?

Bir aracı satın alma ve operasyonel maliyetlerine katlanmaksızın, kullanabilmenin en efektif yoludur.

Operasyonel filo kiralama, satın alma yapmak yerine 12 aydan 47 aya kadar faydalanabileceğiniz, belirli bir kilometre ve sabit aylık ödemeler kapsamında şirketinize araç kullanımı sağlayan, avantajlı bir finansal ürün ve hizmet paketidir.

Kiralama süresince araç ve araç kullanımıyla ilgili risklerin (yatırım riski, ikinci el değeri, amortisman vb.) yanı sıra periyodik bakım, hasar onarımları, vergi ödemeleri, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti, muayene ve lastik değişimi gibi tüm operasyonel konular tamamen aracın mülkiyetine sahip olan Oto Plan’a ait olacağından satın almaya kıyasla çok daha uygun maliyet ve koşullarda aracınızı tedarik etmiş olursunuz.

Avantajları Nelerdir?

Araç satın almak için kullanılan kaynakları farklı yatırımlarınız için kullanabilir, aylık sabit ödemeler ile nakit akışınızda avantaj elde edersiniz.
ARAÇ ALIMI İÇİN YÜKSEK BÜTÇELER AYIRMAZSINIZ
Kiralama faturalarını gider olarak muhasebeleştirerek KDV ve vergi indirimi sağlarsınız.
KİRALAMA FATURANIZI GİDER OLARAK KULLANIRSINIZ
Periyodik bakım, vergi ödemeleri, hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti, muayene ve lastik değişimi gibi tüm operasyonel konular aylık sabit kira bedeli kapsamındadır.
ÖN GÖRÜLEMEYEN SÜRPRİZ MALİYETLER İLE KARŞILAŞMAZSINIZ
Aracınızın ikinci el değer riskini almaz ve satış formaliteleri ile ilgilenmek durumunda kalmazsınız.
İKİNCİ EL DEĞER RİSKİNİ ALMAZSINIZ

Aradığınız ikinci el otomobil "İKİNCİ PLAN" portföyünde sizleri bekliyor.