Neden OTO PLAN?

Sektöründe en geniş marka, model gamı ve hizmet ağına sahip olan OTO PLAN, Türkiye’nin lider operasyonel filo kiralama şirketlerinden biridir.

Operasyonel filo kiralamadaki 20 yılı geçen deneyim ve bilgi birikiminine sahip yönetim kadrosunun gücünü, günümüz üstün teknolojileri ile birleştiren eden Oto Plan, Türkiye‘deki tüm resmi distribütörler tarafından ithal edilen, satış ve satış sonrası operasyonları gerçekleştirilen her marka, model aracı benzersiz hizmetleri ile çok daha ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunar.

Oto Plan müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, operasyonel filo kiralama sektörünü iyi tanıyan, müşterilerinin beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, verimli ve karlı hizmet vermeyi, hedefleyen bir operasyonel filo kiralama şirketidir.

Oto Plan deneyimi müşterilerine ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda doğru araçları tercih edebilmeleri için profesyonel danışmanlık hizmeti ile başlar. En etkin filo planlaması yapmalarını takiben filo yönetimlerini en efektif şekilde gerçekleştirmeleri için benzersiz servis ve hizmetlerle devam eder.

Tüm soru ve önerileriniz için adresinden bize ulaşabilir ya da Kurumsal Talep Formumuzu doldurarak en kısa zamanda size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sorularınıza anında yanıt almak için öncelikle "Sık Sorulan Sorular" bölümümüzü ziyaret ediniz.

Aradığınız ikinci el otomobil "İKİNCİ PLAN" portföyünde sizleri bekliyor.