Hakkımızda

Türkiye’ de her geçen gün büyüyen operasyonel filo kiralama sektörünün kurucuları arasında yer alan üst yönetim kadrosu ile Oto Plan, operasyonel filo kiralamayı yeniden tanımlamak üzere tamamı yerli sermayeli bir filo kiralama markası olarak 2012 yılında kuruldu.

Sadece kurumsal şirketlere operasyonel filo kiralama hizmetleri sunan Oto Plan, kısa sürede büyüyerek 9000’i aşkın adetlik araç filosu, üstün teknolojisi, yüksek marka kalitesi, alanlarında uzman ve dinamik insan kaynağı, ülke genelinde yayılmış yetkili servis noktaları, 7/24 acil servis ve mobil destek, raporlama hizmetleri ile 300’ ü aşkın adetlik yerel ve global müşterisine yaygın ve kesintisiz bir şekilde hizmet sunuyor. Yeni müşterilerini ise bu benzersiz filo yönetimi deneyimine davet ediyor.

Operasyonel filo kiralama sektöründe değişimin öncüleri arasında yer alan Oto Plan, sahip olduğu tecrübe, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirirken, hizmet portföyünü giderek genişletiyor.

Tüm soru ve önerileriniz için adresinden bize ulaşabilir ya da Kurumsal Talep Formumuzu doldurarak en kısa zamanda size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Sorularınıza anında yanıt almak için öncelikle "Sık Sorulan Sorular" bölümümüzü ziyaret ediniz.

Aradığınız ikinci el otomobil "İKİNCİ PLAN" portföyünde sizleri bekliyor.